Tiešsaistes pasākums “TAUTASTĒRPI. Digitālā “Tautastērpu aprakstīšanas rokasgrāmata”

Muzejs un pētniecības centrs “Latvieši pasaulē” jau trešo gadu pēc kārtas aicina visus interesentus uz pasākumu cikla “Rudens LaPa” tematiskajiem vakariem par muzejam svarīgām un aktuālām tēmām. Visi šī gada pasākumi notiek tiešsaistē – platformā “Zoom” un muzeja oficiālajā lapā sociālajā tīklā “Facebook”.

Tikšanās ar digitālās “Tautastērpu aprakstīšanas rokasgrāmatas” veidotājām.

Rudens LaPa – TAUTASTĒRPI”! Digitālā “Tautastērpu aprakstīšanas rokasgrāmata” saruna notiks ceturtdien, 16. decembrī. Tiešsaistē uzzināsim par izveidoto rokasgrāmatu, kā vienkārši un ļoti ērti to lietot gan speciālistiem, gan lūkojot izzināt katram pašam savu tautastērpu. Pētnieces pastāstīs, kā savulaik pēc tautastērpa par tā valkātāju varēja uzzināt daudz informācijas – gan par reģionu, no kura cilvēks nāk, gan par sociālo stāvokli, prasmēm, pat cilvēka raksturu.

Sarunā piedalīsies: Lauma Cenne, Anete Karlsone, Guna Dancīte.

Kad un kur?

Ceturtdien, 16. decembrī, plkst. 19:00 (pēc Latvijas laika) platformā “Zoom” un muzeja “Latvieši pasaulē” lapā portālā “Facebook”. Pasākumu vadīs muzeja un pētniecības centra “Latvieši pasaulē” galvenā krājuma glabātāja Guna Dancīte. Uz tikšanos jau ceturtdien!

“Latvieši pasaulē” komanda

Papildu informācija: