Muzeja veidotā orientēšanās spēle Vecrīgā pieejama VĒL TIKAI DIVAS NEDĒĻAS

Vēl tikai divas nedēļas – līdz otrdienai, 12. oktobrim – ir pieejama muzeja un pētniecības centra “Latvieši pasaulē” veidotā orientēšanās pilsētvidē – “Rīga 1944”! Aizraujošajā spēlē pa Vecrīgu piedalies, izmantojot gan aplikāciju “Actionbound”, gan arī savu asprātību un radošumu!

Muzeja sagatavotā spēle pilsētvidē Orientēšanās “Rīga 1944” pilnīgi noteikti sniegs jaunas zināšanas, izcels nenojaustas kopsakarības un rosinās atklāt izceļošanas vēsturi un Rīgu no cita skatupunkta. Turklāt tas viss svaigā gaisā, bez maksas un paša izvēlētā kompānijā!

Zemāk ir pieejama piekļuves saite uz orientēšanās spēli “Rīga 1944” aplikācijas “Actionbound” mājaslapā. Saglabā piedāvāto saiti un, kad esi gatavs uzsākt spēli Vecrīgā, atver to savā mobilajā telefonā! Pirms spēles ir nepieciešams lejupielādēt aplikāciju “Actionbound”. Draudzīgs ieteikums – orientēšanos vislabāk sākt ir Rātslaukumā; vēlamais grupas lielums: 2 – 6 dalībnieki.

Saite uz “Rīga 1944”: https://en.actionbound.com/bound/riga-1944-spele
Uz tikšanos Rīgas ielās!
Muzeja “Latvieši pasaulē” komanda

Jautājumu, neskaidrību vai ierosinājumu gadījumā:
Mob. tālrunis: +371 26004447 (Toms Pāvils)
E-pasts: toms.pavils@lapamuzejs.lv
Facebook: Latvieši pasaulē – muzejs un pētniecības centrs