Aicinām atskatīties uz Kanādas dziesmusvētkiem

Aicinām kopīgi atskatīties uz muzeja pieredzi tikko notikušajos brīnišķīgajos Kanādas dziesmusvētkos!

Latviešu dziesmusvētki ārpus Latvijas notiek kopš Otrais pasaules karš bēgļu gaitās aizdzina tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju. 1946. gada Dziesmu dienas Fišbahas pārvietoto personu nometnē aizsāka tradīciju, kas kopš tā laika augusi un attīstījusies visos lielākajos latviešu centros. Kanādā pirmā Latviešu Dziesmu diena notika 1952. gadā, un šogad 4.-7. jūlijā Toronto izskanēja XVI Latviešu dziesmu un deju svētki Kanadā.

Sarunā muzeja pārstāvji Marianna Auliciema, Uldis Dimiševskis un Sarma Muižniece Liepiņa pastāstīs par muzeja pieredzi, piedaloties dziesmusvētku tirdziņā ar savu stendu, un pārrunās savus iespaidus par koncertiem, ļaudīm, svētku noskaņu, repertuāru un – kā “letts lec” šovasar Toronto.

📅 Tiekamies 18. jūlijā plkst. 18.00 muzejā “Latvieši pasaulē” Berga bazārā un Facebook tiešraidē!

Esiet silti gaidīti pie “Latviešiem pasaulē”!
Pasākumi iespējami, pateicoties ziedojumiem, kā arī Kultūras ministrijas, Valsts kultūrkapitāla fonda, Sabiedrības integracijas fonda un Rīgas Domes atbalstam.